Müşteri Hizmetleri;

0533 160 3985

Bize Yazın;

info@atasehirnakliye.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Ataşehir Şehirler Arası Nakliyat

Ataşehir Şehirlerarası Taşımacılık sektörü, itina ve çok fazla tecrübe isteyen bir sektör olarak karşımıza çıkıyor. Senelerdir nakliyat sektöründe özellikle edinilen tecrübe ile birlikte sürekli kalite arz eden bir hizmet anlayışı içine girmiştir. Ataşehir şehirlerarası taşımacılık sektörü, her zaman müşterilerine en iyi hizmeti sunmak adına hazırda bekliyor. Ataşehir şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde, her daim çözümcü yaklaşımlar sergiliyor.  

   Referanslarına her daim yenisi ekleyip, kendini müşterileri için geliştirmeyi sürdürüyor. Türkiye'nin her yerinde, şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinden yararlanmak mümkündür. Kalite, güvenli hizmetin tadını keyifle yaşayabilirsiniz.  

Müşteri Memnuniyetinin Üst Sıralara Çıktığı Bir Hizmet 

    Ataşehir şehirlerarası taşımacılık olarak, hizmeti müşterilere sunarken hep müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Firmanın aslında gücü de tam olarak, bu olguya dayanıyor. Firmamız özellikle, nakliyat sektörüne bambaşka bir bakış açısı getirmiştir. Kaliteli bir anlayışla beraber müşteri odaklı hizmetiyle de birlikte firmamız ön plana çıkmaktadır.  

   Firmamız şehirlerarası taşımacılık sektöründe, son çıkan teknolojilerde ki gelişmeleri de takip ederek ona göre kendisini yenilemektedir. Hatta bir arada çalışmalar yaptığı personelinde; çalışkan, dürüst, ahlaklı ve aynı zamanda da alanında uzman olmasına çok dikkat edilmesi gerekmektedirBunların yanı sırada şehirlerarası taşımacılık firmamız, üzerine ne görev düşüyorsa düşsün tüm mali ve idari sorumluluklarla beraber eksiksiz şekilde yerine getirmeyi amaç edinmiştir.  

Çok Uygun Fiyatlarla Garantili Hizmetler Veriyoruz 

     Ataşehir şehirlerarası taşımacılıkgerçekleştirmeyi düşündüğü taşıma hizmetinin öncesinde müşterilerine kesinlikle ekspertiz hizmeti öncelikle sunmaktadır. Ekspertizin görevi, müşterilerin eşyalarının incelenmesidir. Onların türüne ve boyutuna göre de listeler oluşturur. Hizmetin genel amacı, taşınma esnasında ortaya çıkma olasılıkları yüksek ihtiyaçları da tespit edip ona göre uygun bir fiyatlandırma yapılmasıdır. Ekspertiz hizmetinde tek amaç tabi ki, fiyatlandırma olmaz. Ayrıca ekspertiz, sigorta işlemlerinde planlama da yapar.  

      Şehirlerarası taşımacılıkta, ekspertiz aracılığıyla verilen fiyat tekliflerinde de; evlerde ki kat sayıları, eşyaların hacmi, taşınma işlemlerinin gerçekleşeceği yerlerin arasında ki uzaklıklarda çok fazla etki ediyor.  

Ataşehir Şehirlerarası Taşımacılıkta Asansörün Önemi 

     Ataşehir şehirlerarası taşımacılık firması tarafından verilen hizmetlerin başında da asansörlü taşıma hizmetleri de yer almaktadır. Bu hizmet özellikle şehirlerarası taşımacılık sektöründe kesinlikle olması gerekiyor. Özellikle bazı evlerde ki merdivenler darsa kesinlikle asansör olması gerekiyor. Asansörü bulunmayan veya yük taşıma işleminde kullanılmayan yerlerde asansörlü taşımacılık görev yapıyor. Asansörlü Taşımacılık ile ilgili detaylı bilgi için Ataşehir Asansörlü Taşımacılık sayfamıza ziyaret edebilirsiniz.

     Özellikle böyle sıkıntı oluşturan durumlarda da şehirlerarası taşımacılık firmalarının sorununu da, asansörlü taşıma hizmetleri çözüyor. Şirketlerde bunun neticesinde, müşterilerinin eşyalarını çok sağlıklı ve güvenli olarak taşıyorlar. Sizde eğer kaliteli ve güvenli şehirlerarası taşımacılık firması arıyorsanız doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz.  

Ataşehir Şehirlerarası Taşımacılık Fiyatları 

    Ataşehir şehirlerarası taşımacılık fiyatları, şirketimiz tarafınca sunulan nakliyat teklinde ki rakamlarla kıyaslandığında ekonomik durumunuzu kesinlikle yormayan paralardan oluşmuştur. Bundan dolayı da firmamıza ulaştığınız takdirde, fiyatı sorarsanız sizlere iyi olan rakamlarla teklif sunarlar. Her açıdan olduğu gibi bu açıdan da bakıldığında gerçekten çok kaliteli bir taşıma firması olduğumuzu söyleyebiliriz.  

   Şehirlerarası taşımacılıkta, en önemli unsur eşyalarınızı teslim edeceğiniz firmanın gerçekten çok güvenli olması gerekiyor. Özellikle kurumsal firmaları tercih ettiğiniz de gerçekten de içiniz çok rahat olacak. Korsan ve resmi olmayan bir taşımacılık sektörüne eşyalarınızı teslim ettiğiniz takdirde; olası bir hasarlanma ve kırılmalarda maalesef hiçbir talepte bulunamazsınız. Ayrıca zararın karşılanmasını da beklememelisiniz. Bu yüzden de; resmi ve K3 eşya taşımayla ilgili belgeye sahip nakliyat firmalarına kesinlikle eşyanızı emanet etmelisiniz. Hatta nakliyat sigortasını da yaptırarak, eşyalarınızı güvenle taşıta bilirsiniz.  

Güvenli Ve Kaliteli Taşımacılığın Adresi, Ataşehir Şehirlerarası Nakliyat 

     Bilindiği üzere artan göçlerin sonrasında yeni yere yerleşme ve taşınma gibi ihtiyaçlarda doğmuştur. Göç olayı zaruri ya da iş arama, kurma gibi ihtiyaçlar sonucunda da gerçekleşebilir. Tabi ki duruma bakılmaksızın taşınacak mekanda ki eşyaların başka yere götürülmesi de büyük zaman zorluk demektir. Aslında bu zorluğu gidermenin ve zaman kazanmanın yoluysa, öncelikle güvenli ve kaliteli bir taşımacılık şirketiyle anlaşma olmalıdır. İşte Ataşehir şehirlerarası taşımacılık sektörü de bu anlamda size çok fazla yol gösterecektir.  

    Öncelikle taşımacılık şirketinde olması gereken tüm altyapıyla birlikte gerekli olan belgelere sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Özellikle taşımacılık sektöründe faaliyet sürdürecek firmaların; yasal belgeleri, psikoteknik ve src belgeleri, k3 belgeleri kesinlikle olmalıdır.  

   Aslında çok iyi araştırıldığında şuan piyasada taşımacılık sektöründe hizmet yürüten çoğu şirketinde bu belgelere sahip olmadığı biliniyor. Örneğin; çoğu şirketin altyapısı uzak mesafe taşımacılığına hiçte uygunluğu söz konusu değildir. Fakat bizim firmamız taşımacılık işlemlerini, son derece profesyonel şekilde yapıyor. Hatta olası kazalara, hasarlara karşı da, eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.  

   Hangi ilden hangi ile taşıma işlemi yapacaksanız oraya eksiksiz şekilde eşyalarınızı taşıyoruz. Uzman ekibimiz, eşyalarınızı düzgün olarak paketleyerek taşıma işlemini gerçekleştiriyor. Ayrıca montaj ve de-montaj gibi işlemlerde, firmamız tarafından eksiksiz yapılıyor. Ataşehir şehirlerarası taşımacılık fiyatlarıysa, eşyaların taşınacağı ille birlikte ilçeye göre de değişiklik gösteriyor.  

   Şehirlerarası taşımacılıkta özellikle; taşıma ücretleri mesafeye, eşyaların miktarına ve yapılacak işin niteliğiyle birlikte kalitesine göre de farklılık gösteriyor. Bunların yanı sıra şirketin kullanacağı malzemelerin nitelikleri, miktarı ve dış cephede ki asansörün kullanımı da, fiyatların hesaplanmasında önemli bir rol oynuyor.  

Ataşehir Şehirlerarası Taşımacılıkta, Nakliyat Süresi; 

    Ataşehir şehirlerarası taşımacılık işlemlerinde ki süre, gidilen şehre göre belirleniyor. Nakliyat işleminin azalması ya da artması tamamıyla şehrin duruma bağlıdır. Fakat çoğu nakliye firması, bir gün dinlenerek öyle taşımacılık hizmetini müşterisine sunuyor. Tabi ki bu durum doğal olarak müşterinin vakit kaybetmesine neden oluyor. Ancak bizim şirketimizde, kesinlikle böyle bir durum söz konusu değildir

 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0533 160 3985

Siteye ekleyeceğimiz whatsapp ve arama butonu kodları ise aşağıdadır;
WhatsApp
Hemen Ara