Müşteri Hizmetleri;

0533 160 3985

Bize Yazın;

info@atasehirnakliye.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Ateşehir Asansörlü Nakliyat

Evinizin kaçıncı katta olduğu hiç önemli değil, biz eşyalarınızı güvenle taşıyacağız. Yaşanılan dönemde  apartmanların kat sayılarının artması sebebiyle bireyler yaşadıkları bölgeden taşınmak istediklerinde, eşyalarının merdiven boşluklarından nasıl geçeceğini ya da yüksek binaların kat sayıları nedeniyle eşyalarının nasıl aşağıya indirilebileceğini düşünmeden edemiyorlar. Bu sebeple taşınma konusundan emin olamıyorlar.  

Tüm ev eşyalarınızın uzman bir şekilde paketlenmesi yapılıp, zarar görmemesi için korunmaya alındıktan sonra asansörlü aracımız aracılığıyla aşağıya indirilerek size özel olarak tahsil edilen kamyona yüklenmektedir. Ardından tüm eşyalarınızı sigorta güvencesi altında yeni adresinize götürme işlemlerine başlıyoruz. 

Asansörlü taşımacılık ile taşınma işlemleri çok daha rahat bile hale gelmiştir. Kurumsal firmalarda kullanılan asansörlü nakliyat tekniği, eşyalarınızın hasar görmesine mani olabilmek için geliştirilmiştir.  

Asansörlü nakliyat işlerinde müşterilerin en çok yakındığı durumlardan birisi de fiyatların yüksek olmasıdır. Firma olarak bu ön yargıları tamamen yıkıyoruz. Ataşehir Asansörlü Taşımacılık teknolojiyle birlikte gelen, insan yaşamına oldukça kolaylıklar sağlayan büyük bir imkandır. Aksi taktir de eşyaların merdivenden çıkarılması yüksek efor istemektedir.  

İnsan gücünün sınırı bir yere kadar olduğu için çalışanların eşyalarınızı düşürme potansiyelleri yüksektir. Düşürme durumu olmasa da duvarlara sürtünme durumları olabilmektedir. Ataşehir Asansörlü Taşımacılık firması olarak eşyalarınızın zarar görmesini istememekteyiz. Bu sebeple siz değerli müşterilerimize asansörlü taşımacılık işlemini yapmaktayız. Bu saye de en yüksek binalarda otursanız bile asansör sistemi ile taşındığı için asla zarar görmeyeceğinin garantisini sizlere vermekteyiz. 

Asansörlü Taşımacılık Faydaları Nelerdir ? 
 
Asansörlü taşıma sistemlerinin en büyük faydası ise, komşularınıza ya da çevrenize herhangi bir rahatsızlık vermeden hızlı bir şekilde eşyalarınızın taşınmasına sebep olmaktır. Bu yüzden firmamız taşıma konusu ile ilgili modern teknolojiyi sürekli olarak takip ederek, kaliteli, güvenli ve hasarsız bir taşıma işlemi sunabilmeyi hedef olarak belirtmiştir. Ataşehir Asansörlü Nakliyat işlerinizde kullandığımız asansörler şirketimize aittir. Aracı değiliz. Bu yüzden fiyatlarımız ekonomik olmaktadır. 
 

Ataşehir asansörlü evden eve taşımacılık sistemini kullanan firmamız evinizin balkonundan tüm eşyalarınızı evinize taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Bu sebeple bina da bulunan merdiven boşluğunun dar olması ya da geniş olması gibi sorunları dert etmeniz gerekmez. Kaçıncı katta olduğunuz fark etmeksizin asansörlü taşımacılık sistemlerini tercih edebilirsiniz. Asansörlü taşımacılık vasıtası ile bütün eşyalarınız balkonunuz dan herhangi bir hasar görmeden evlerinizden indirilir.  

Yeni adresinize teslimat durumun da ise yine asansör ile taşıma tekniği kullanılarak, yeni evinizin balkonundan tüm eşyalarınız uygun bir şekilde yerleştirilir. Özellikle bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi elektronik eşyalarınızın hasar almaması ve çizilme durumlarının olmaması yönünden asansörlü taşıma sistemleri oldukça önemlidir. 
 
Asansörlü taşımacılık sistemi aracılığıyla yapılan tüm taşıma işlerinizin zarar görme durumun tedavülden kalkıyor. Ataşehir Asansörlü Taşımacılık
 hizmetlerimizi 
ekstra bir maliyet yansıtmadan gerçekleştirmekteyiz. Daha kaliteli bir taşımacılık prosedürü için asansör ile taşıma sistemleri olmazsa olmazlardandır. Bu yüzden asansörlü taşımacılık sistemi, firmamızda her daim bulunmaktadır.  

Türkiye’de bu sistemi ilk kullanan firmalardan biriyiz. Bizler için hız, güven ve müşteri memnuniyeti çok önemli olduğundan dolayı, modern teknolojiye her daim ayak uydurmaktan geri kalmıyoruz. Müşterilerimize karşı oldukça şeffaf davranmaktayız. Araçlarımızı, ofisimizi ya da çalışanlarımızı yakından görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz. 
 

Eşyalarınızı düzenli bir şekilde toparladıktan sonra ambalajlayıp, düzgünce paketleme işlemini yapıyoruz. Ardından asansörümüze eşyalarınızı bindirip, aşağıda bekleyen araçlarımıza düzgünce yükleme işleminizi yapıyoruz. Asansörlü sistemler olmadan önce taşınma işlemi tam bir dertti diyebiliriz. Ancak şu an dert olmaktan tamamen çıktı diyebiliriz. Teknolojinin en büyük nimetlerinden olan bu sistemi oldukça uygun fiyatlara tercih edebilirsiniz. Zahmet çekmeden ve oldukça rahat bir şekilde tüm eşyalarınızı yeni adresinize sorunsuz ve hasarsız olarak götürmekteyiz. 

 
Ataşehir Asansörlü Taşımacılık
 hizmeti sunan firmamızın en büyük gayelerinden birisi, nakliyat alanında en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunun tek firma olmaktır. Rakip istemiyoruz. Bu yüzden en iyi hizmeti veriyoruz. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmekteyiz. 
 

Son teknoloji harikası asansörlü araçlarımız ile her daim hizmetinizdeyiz. Asansörlü taşıma sisteminde pek fazla personel kullanılmadığından dolayı ekonomik olmaktadır. Taşıma ve indirme işlerinin tamamını asansör yapmaktadır. Personeller sadece makineyi kullanıp, eşyalarınızın yeni evinize düzgün bir şekilde yapılması görevini üstlenmektedir.

 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0533 160 3985

Siteye ekleyeceğimiz whatsapp ve arama butonu kodları ise aşağıdadır;
WhatsApp
Hemen Ara